Şirket Profili / Kalite Politikamız

 

Kalite Politikamız…
 


Müşterilerimiz…
Müşterilerimize tam zamanlı, hatasız ve kaliteli ürün ve hizmet sağlayarak güven esaslı kazanç ve süreklilik sağlamak esas politikamızdır. Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. 

 

Çalışanlarımız…
Kaliteye uzanan bir diğer mihenk taşı olan çalışanlarımız,aynı zamanda markamızın temsilcileri ve yüzleridir. Maksimum verim için çalışanlarımızın motivasyonu ve memnuniyeti arttırılarak aitlik bilinciyle işletme hedefleri etrafında birleşmelerini ve işletme menfaatlerine hizmet etmelerini sağlamaktayız. Çok iyi biliyoruz ki müşteri memnuniyeti çalışan memnuniyeti ile mümkündür, bunun bilincinde olarak çalışanlarımızın her birini birer müşteri olarak görmekteyiz. Süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı ve maksimum kaliteyi hedeflemekteyiz.
 

Tedarikçilerimiz…
Verimliliğimiz, kalite sürdürülebilirliğimiz ve uzun vadeli varlığımız açısından tedarikçilerimiz en önemli yapıtaşlarımızdandır.Geleceğin köklü ve itibarlı firmalarından olabilmek tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışılarak sağlanabilir.

 

Belgelerimiz…

 

Copyright © 2015 Duruser Gıda Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Sarıgazi Merkez Mh. Akbaba Sk No: 31 , 34758 Sancaktepe-İstanbul-TÜRKİYE

Bizi takip edin   

Yazılım & Tasarım  prodes