Şirket Profili / Hakkımızda

Duruser Gıda Hakkında…

 

Şirketimiz “paylaşılan değerler yaratma” vizyonuna sahip bir yaklaşımla 2009 yılında faaliyete geçmiştir. Yasalara ve ticari etik değerlerinin gereklerine sadık kalarak, tüketici haklarına hassasiyet gösteren bir çalışma prensibiyle, kendi bünyemizde titizlikle oluşturduğumuz ekibimiz ile müşterilerimize sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve kaliteli ürünler sunmak öncelikli hedefimizdir.

Duruser Gıda olarak bizler kaliteli hizmet anlayışı ve ürün yelpazemizdeki yeniliklerimizle müşterilerimiz ile sürdürülebilir ve kalıcı ilişkiler inşa etmek amacı ve bilincindeyiz."al'bi tost" olarak markamızın kalite, lezzet ve yenilik kavramları ile yan yana anılması için katılımcı liderlik anlayışıyla oluşturduğumuz ekibimiz ile pazara sürekli bir hareket kazandırıp, ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet göstererek ekonomiye katma bir değer sağlama vizyonu ile hareket etmekteyiz.

“Yeni Nesil Tost” sloganıyla al'bi markası, geleneksel damak tadımızı koruyan ve bu tatları yenilikçi lezzetlerle zenginleştiren bir hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

 

Copyright © 2015 Duruser Gıda Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Sarıgazi Merkez Mh. Akbaba Sk No: 31 , 34758 Sancaktepe-İstanbul-TÜRKİYE

Bizi takip edin   

Yazılım & Tasarım  prodes